Portal Racunovodja.com uporablja piškotke, da lahko z analizo obiska izboljšujemo storitev, za namene oglaševanja ter raziskave rabe spleta.
Prosimo vas, da nam prijazno dovolite, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen.

Se strinjam.         Ne strinjam se.         Želim izvedeti več.

Vpisano: 5.3.2009 13:32:03

Tečajna lista z dne 31. 12. 2008

Rubrika: Zaključni račun, letno poročilo, davčni obračunprint Natisni

Tečajna lista z dne 31. 12. 2008

Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
ZDAAMERIŠKI DOLARUSD8401,3917
JAPONSKAJAPONSKI JENJPY392126,14
BOLGARIJABOLGARSKI LEVBGN9751,9558
ČEŠKA REPUBLIKAČEŠKA KRONACZK20326,875
DANSKADANSKA KRONADKK2087,4506
ESTONIJAESTONSKA KRONAEEK23315,6466
HRVAŠKAHRVAŠKA KUNAHRK1917,3555
LATVIJALATVIJSKI LATSLVL4280,7083
LITVALITVIJSKI LITASLTL4403,4528
MADŽARSKAMADŽARSKI FORINTHUF348266,7
NORVEŠKANORVEŠKA KRONANOK5789,75
POLJSKAPOLJSKI ZLOTPLN9854,1535
ROMUNIJANOVI ROMUNSKI LEURON9464,0225
RUSKA FEDERACIJARUSKI RUBELJRUB64341,283
ŠVEDSKAŠVEDSKA KRONASEK75210,87
ŠVICAŠVICARSKI FRANKCHF7561,485
TURČIJANOVA TURŠKA LIRATRY9492,1488
VELIKA BRITANIJABRITANSKI FUNTGBP8260,9525
AVSTRALIJAAVSTRALSKI DOLARAUD0362,0274
FILIPINIFILIPINSKI PESOPHP60865,93
HONGKONGHONGKONŠKI DOLARHKD34410,7858
INDONEZIJAINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36015239,12
JUŽNA AFRIKAJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR71013,0667
BRAZILIJABRAZILSKI REALBRL9863,2436
KANADAKANADSKI DOLARCAD1241,6998
MEHIKAMEHIŠKI PESOMXN48419,2333
KITAJSKAKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1569,4956
KOREJA, REPUBLIKAJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101839,13
MALEZIJAMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,8048
NOVA ZELANDIJANOVOZELANDSKI DOLARNZD5542,4191
SINGAPURSINGAPURSKI DOLARSGD7022,004
TAJSKATAJSKI BAHTTHB76448,285
SLOVAŠKASLOVAŠKA KRONASKK70330,126

Vir: Banka Slovenije

Ključne besede:
tečajna lista

Zadnji članki iz rubrike:

3.9.2019 12:38:54:
Davčne olajšave za zaposlovanje invalidov

6.5.2019 22:38:04:
Ste od Ajpesa prejeli dva računa za javno objavo LP?

22.3.2019 11:11:52:
Možnost oddaje davčnih obračunov do 8. 4. 2019

21.3.2019 12:19:35:
Nadomestila za predložitev letnih in drugih poročil

12.3.2019 13:57:42:
Ne pozabite na oddajo obračuna DohDej

Najnovejši članki:

15.10.2019 15:43:34:
Vlada se je seznanila z Informacijo o poteku priprav Zakona o spremembah in dopolnitvah zakona o evidencah na področju dela in socialne varnosti

15.10.2019 15:40:17:
Zaostritev ukrepov Banke Slovenije na področju kreditiranja prebivalstva

15.10.2019 15:29:48:
Zaposlitveni oglas: Računovodja m/ž, Ljubljana

10.10.2019 16:05:12:
Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o davku na dodano vrednost (ZDDV-1K)

10.10.2019 15:20:55:
Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o davku na dodano vrednost ZDDV-1

Izobraževanja
Centralni tečaj: 1€ = 239,640 SIT