Novinarska konferenca Telekoma Slovenije, na kateri so predstavili poslovne rezultate za letošnje devetmesečno obdobje in izpostavili uspehe nekaterih hčerinskih družb.
Direktor družbe Avnteta.si Iztok Klančnik, član Telekomove uprave Filip Ogris Martič in predsednik uprave Telekoma Bojan Dremelj.
Dobiček iz poslovanja (EBIT) je bil v devetmesečju s 107,3 milijona evrov za odstotek nižji kot v enakem obdobju lani, EBITDA pa se je okrepil za sedem odstotkov 245 milijonov evrov. Skupina Telekom Slovenije naj bi letos v primerjavi z letom 2007 dosegla devetodstotno rast poslovnih prihodkov ter šestodstotno rast EBITDA.
Avtor: STA