Portal Racunovodja.com uporablja piškotke, da lahko z analizo obiska izboljšujemo storitev, za namene oglaševanja ter raziskave rabe spleta.
Prosimo vas, da nam prijazno dovolite, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen.

Se strinjam.         Ne strinjam se.         Želim izvedeti več.

Vpisano: 6.2.2014 14:13:28

Tečajna lista z dne 31.12.2013

Rubrika: Letno poročilo, davčni obračunprint Natisni

Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
Združene države AMERIŠKI DOLAR USD 840 1,3791
Japonska JAPONSKI JEN JPY 392144,72
Bolgarija BOLGARSKI LEV BGN 975 1,9558
Češka republika ČEŠKA KRONA CZK 203 27,427
Danska DANSKA KRONA DKK 2087,4593
HrvaškaHRVAŠKA KUNAHRK1917,6265
LitvaLITVANSKI LITASLTL4403,4528
MadžarskaMADŽARSKI FORINTHUF348297,04
NorveškaNORVEŠKA KRONANOK5788,3630
PoljskaPOLJSKI ZLOTPLN9854,1543
RomunijaNOVI ROMUNSKI LEVRON9464,4710
Ruska federacijaRUSKI RUBELJRUB64345,3246
ŠvedskaŠVEDSKA KRONASEK7528,8591
ŠvicaŠVICARSKI FRANKCHF7561,2276
TurčijaTURŠKA LIRATRY9492,9605
Združeno kraljestvoBRITANSKI FUNTGBP8260,83370
AvstralijaAVSTRALSKI DOLARAUD0361,5423
FilipiniFILIPINSKI PESOPHP60861,289
HongkongHONGKONŠKI DOLARHKD34410,6933
IndonezijaINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36016764,78
Južna AfrikaJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR71014,5660
BrazilijaBRAZILSKI REALBRL9863,2576
KanadaKANADSKI DOLARCAD1241,4671
MehikaMEHIŠKI PESOMXN48418,0731
KitajskaKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1568,3491
Koreja, RepublikaJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101450,93
MalezijaMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,5221
Nova ZelandijaNOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,6762
SingapurSINGAPURSKI DOLARSGD7021,7414
TajskaTAJSKI BAHTTHB76445,178
IndijaINDIJSKA RUPIJAINR35685,3660
IzraelNOVI IZRAELSKI ŠEKELILS3764,7880
LatvijaLATVIJSKI LATSLVL4280,7028

Ključne besede:
tečajna lista
tečajna lista z dne 31.12.2013
tečajna lista z dne 31. 12. 2013

Zadnji članki iz rubrike:

28.9.2026 16:27:32:
Poročilo o davčnih informacijah v zvezi z dohodki (70e. člen ZGD-1)

29.4.2026 10:24:47:
Masovna javna objava letnih poročil za leto 2025

3.4.2026 12:19:18:
Obračunavanje in plačevanje davka od dohodkov pravnih oseb

12.2.2026 15:01:26:
Drugačen rok za doplačila po oddanem obračunu DDPO in DohDej

11.2.2026 12:37:27:
Uveljavljanje olajšav za vlaganja v sredstva, ki se za opravljanje dejavnosti uporabljajo v tujini

Najnovejši članki:

2.10.2026 18:03:22:
Pogoji in način oprostitve davkov za diplomatska predstavništva, konzulate, agencije in organe evropske unije ter mednarodne organizacije v skladu z mednarodnimi pogodbami, ki zavezujejo Republiko Slovenijo

2.10.2026 16:45:32:
Sklep o objavi gibanja plač za julij 2026

5.10.2026 9:47:54:
Koledar poročanja - oktober 2026

2.10.2026 16:46:01:
Podatki za obračun plač za september 2026

28.9.2026 16:47:14:
Tema tedna: Uvod v pravila o digitalni varnosti