Portal Racunovodja.com uporablja piškotke, da lahko z analizo obiska izboljšujemo storitev, za namene oglaševanja ter raziskave rabe spleta.
Prosimo vas, da nam prijazno dovolite, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen.

Se strinjam.         Ne strinjam se.         Želim izvedeti več.

Vpisano: 1.3.2011 15:23:04

Tečajna lista z dne 31. 12. 2010

Rubrika: Letno poročilo, davčni obračunprint Natisni

Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
ZDAAMERIŠKI DOLARUSD8401,3362
JAPONSKAJAPONSKI JENJPY392108,65
BOLGARIJABOLGARSKI LEVBGN9751,9558
ČEŠKA REPUBLIKAČEŠKA KRONACZK20325,061
DANSKADANSKA KRONADKK2087,4535
HRVAŠKAHRVAŠKA KUNAHRK1917,3830
LATVIJALATVIJSKI LATSLVL4280,7094
LITVALITVANSKI LITASLTL4403,4528
MADŽARSKAMADŽARSKI FORINTHUF348277,95
NORVEŠKANORVEŠKA KRONANOK5787,8000
POLJSKAPOLJSKI ZLOTPLN9853,9750
ROMUNIJANOVI ROMUNSKI LEVRON9464,2620
RUSKA FEDERACIJARUSKI RUBELJRUB64340,8200
ŠVEDSKAŠVEDSKA KRONASEK7528,9655
ŠVICAŠVICARSKI FRANKCHF7561,2504
TURČIJATURŠKA LIRATRY9492,0694
VELIKA BRITANIJABRITANSKI FUNTGBP8260,86075
AVSTRALIJAAVSTRALSKI DOLARAUD0361,3136
FILIPINIFILIPINSKI PESOPHP60858,300
HONGKONGHONGKONŠKI DOLARHKD34410,3856
INDONEZIJAINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36012002,14
JUŽNA AFRIKAJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR7108,8625
BRAZILIJABRAZILSKI REALBRL9862,2177
KANADAKANADSKI DOLARCAD1241,3322
MEHIKAMEHIŠKI PESOMXN48416,5475
KITAJSKAKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1568,8220
KOREJA, REPUBLIKAJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101499,06
MALEZIJAMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,0950
NOVA ZELANDIJANOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,7200
SINGAPURSINGAPURSKI DOLARSGD7021,7136
TAJSKATAJSKI BAHTTHB76440,170
INDIJAINDIJSKA RUPIJAINR35659,7580
ESTONIJAESTONSKA KRONAEEK23315,6466

Vir: Banka Slovenije

Ključne besede:
tečajna lista
tečajna lista z dne 31.12.2010
Tečajna lista z dne 31. 12. 2010

Zadnji članki iz rubrike:

25.1.2023 15:24:46:
Davčni obračun in letno poročilo za leto 2022 (gospodarske družbe, zasebniki, društva)

25.1.2023 15:26:40:
Predložitev letnih poročil za leto 2022 - Nepridobitne organizacije

25.1.2023 15:28:50:
Predložitev letnih poročil za leto 2022 - Samostojni podjetniki

25.1.2023 15:30:54:
Predložitev letnih poročil za leto 2022 - Družbe in zadruge

25.1.2023 15:32:41:
Aplikacija za predložitev letnih poročil za leto 2022

Najnovejši članki:

3.2.2023 18:38:11:
Količnik rasti cen prehrambnih izdelkov (znesek regresa za prehrano med delom za obdobje januar–junij 2023)

3.2.2023 18:11:45:
Zasebniki 2022: davčni obračun in letno poročilo za s.p. za leto 2022

3.2.2023 11:56:57:
Poročanje o odpadkih za leto 2022

3.2.2023 17:24:50:
Naloge in obveznosti računovodskih servisov in davčnih svetovalcev po ZPPDFT-2 (e-gradivo)

2.2.2023 18:38:15:
Napoved za odmero davka od dobička od odsvojitve izvedenih finančnih instrumentov

Izobraževanja
Centralni tečaj: 1€ = 239,640 SIT

Zasnova, izvedba in vzdrževanje: Carpe diem, d.o.o., Kranj

Pogoji uporabe | Izjava o zasebnosti | Kolofon

E-pošta: Info | Webmistress