Portal Racunovodja.com uporablja piškotke, da lahko z analizo obiska izboljšujemo storitev, za namene oglaševanja ter raziskave rabe spleta.
Prosimo vas, da nam prijazno dovolite, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen.

Se strinjam.         Ne strinjam se.         Želim izvedeti več.

Vpisano: 1.3.2011 15:23:04

Tečajna lista z dne 31. 12. 2010

Rubrika: Zaključni račun, letno poročilo, davčni obračunprint Natisni

Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
ZDAAMERIŠKI DOLARUSD8401,3362
JAPONSKAJAPONSKI JENJPY392108,65
BOLGARIJABOLGARSKI LEVBGN9751,9558
ČEŠKA REPUBLIKAČEŠKA KRONACZK20325,061
DANSKADANSKA KRONADKK2087,4535
HRVAŠKAHRVAŠKA KUNAHRK1917,3830
LATVIJALATVIJSKI LATSLVL4280,7094
LITVALITVANSKI LITASLTL4403,4528
MADŽARSKAMADŽARSKI FORINTHUF348277,95
NORVEŠKANORVEŠKA KRONANOK5787,8000
POLJSKAPOLJSKI ZLOTPLN9853,9750
ROMUNIJANOVI ROMUNSKI LEVRON9464,2620
RUSKA FEDERACIJARUSKI RUBELJRUB64340,8200
ŠVEDSKAŠVEDSKA KRONASEK7528,9655
ŠVICAŠVICARSKI FRANKCHF7561,2504
TURČIJATURŠKA LIRATRY9492,0694
VELIKA BRITANIJABRITANSKI FUNTGBP8260,86075
AVSTRALIJAAVSTRALSKI DOLARAUD0361,3136
FILIPINIFILIPINSKI PESOPHP60858,300
HONGKONGHONGKONŠKI DOLARHKD34410,3856
INDONEZIJAINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36012002,14
JUŽNA AFRIKAJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR7108,8625
BRAZILIJABRAZILSKI REALBRL9862,2177
KANADAKANADSKI DOLARCAD1241,3322
MEHIKAMEHIŠKI PESOMXN48416,5475
KITAJSKAKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1568,8220
KOREJA, REPUBLIKAJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101499,06
MALEZIJAMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,0950
NOVA ZELANDIJANOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,7200
SINGAPURSINGAPURSKI DOLARSGD7021,7136
TAJSKATAJSKI BAHTTHB76440,170
INDIJAINDIJSKA RUPIJAINR35659,7580
ESTONIJAESTONSKA KRONAEEK23315,6466

Vir: Banka Slovenije

Ključne besede:
tečajna lista
tečajna lista z dne 31.12.2010
Tečajna lista z dne 31. 12. 2010

Zadnji članki iz rubrike:

13.2.2015 16:05:04:
Nepridobitne organizacije - Predložitev letnih poročil

11.2.2015 15:46:12:
Društva - Predložitev letnih poročil 2014

11.2.2015 15:35:44:
Pravne osebe javnega prava - Predložitev letnih poročil 2014

11.2.2015 15:24:16:
Majhni samostojni podjetniki - predložitev letnih poročil za leto 2014

11.2.2015 14:30:27:
AJPES aplikacija za letna poročila za leto 2014

Najnovejši članki:

27.2.2015 15:42:12:
Spremembe pri obračunu koncesijske dajatve za študentske koncesionarje

24.2.2015 16:07:01:
Na voljo zadostna količina vezanih knjig računov

24.2.2015 13:21:53:
Upoštevanje standardov za izmenjavo e-računov v medbančnem sistemu E-račun

24.2.2015 13:14:17:
Poročilo o gibanju plač za november 2014

24.2.2015 13:24:06:
Uredba o določitvi višine dnevnega nadomestila za čas zadržanosti od dela zaradi bolezni za samozaposlene v kulturi za polni delovni čas za leto 2015

Centralni tečaj: 1€ = 239,640 SIT