Portal Racunovodja.com uporablja piškotke, da lahko z analizo obiska izboljšujemo storitev, za namene oglaševanja ter raziskave rabe spleta.
Prosimo vas, da nam prijazno dovolite, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen.

Se strinjam.         Ne strinjam se.         Želim izvedeti več.

Vpisano: 1.3.2011 15:23:04

Tečajna lista z dne 31. 12. 2010

Rubrika: Zaključni račun, letno poročilo, davčni obračunprint Natisni

Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
ZDAAMERIŠKI DOLARUSD8401,3362
JAPONSKAJAPONSKI JENJPY392108,65
BOLGARIJABOLGARSKI LEVBGN9751,9558
ČEŠKA REPUBLIKAČEŠKA KRONACZK20325,061
DANSKADANSKA KRONADKK2087,4535
HRVAŠKAHRVAŠKA KUNAHRK1917,3830
LATVIJALATVIJSKI LATSLVL4280,7094
LITVALITVANSKI LITASLTL4403,4528
MADŽARSKAMADŽARSKI FORINTHUF348277,95
NORVEŠKANORVEŠKA KRONANOK5787,8000
POLJSKAPOLJSKI ZLOTPLN9853,9750
ROMUNIJANOVI ROMUNSKI LEVRON9464,2620
RUSKA FEDERACIJARUSKI RUBELJRUB64340,8200
ŠVEDSKAŠVEDSKA KRONASEK7528,9655
ŠVICAŠVICARSKI FRANKCHF7561,2504
TURČIJATURŠKA LIRATRY9492,0694
VELIKA BRITANIJABRITANSKI FUNTGBP8260,86075
AVSTRALIJAAVSTRALSKI DOLARAUD0361,3136
FILIPINIFILIPINSKI PESOPHP60858,300
HONGKONGHONGKONŠKI DOLARHKD34410,3856
INDONEZIJAINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36012002,14
JUŽNA AFRIKAJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR7108,8625
BRAZILIJABRAZILSKI REALBRL9862,2177
KANADAKANADSKI DOLARCAD1241,3322
MEHIKAMEHIŠKI PESOMXN48416,5475
KITAJSKAKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1568,8220
KOREJA, REPUBLIKAJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101499,06
MALEZIJAMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,0950
NOVA ZELANDIJANOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,7200
SINGAPURSINGAPURSKI DOLARSGD7021,7136
TAJSKATAJSKI BAHTTHB76440,170
INDIJAINDIJSKA RUPIJAINR35659,7580
ESTONIJAESTONSKA KRONAEEK23315,6466

Vir: Banka Slovenije

Ključne besede:
tečajna lista
tečajna lista z dne 31.12.2010
Tečajna lista z dne 31. 12. 2010

Zadnji članki iz rubrike:

24.3.2016 15:04:38:
Bliža se rok za oddajo davčnega obračuna akontacije dohodnine in dohodnine od dohodka iz dejavnosti za leto 2015 - do 31. marca 2016

24.3.2016 15:44:35:
Bliža se rok za oddajo davčnega obračuna davka od dohodkov pravnih oseb za leto 2015

7.3.2016 17:45:15:
Tečajna lista z dne 31. 12. 2015

18.2.2016 16:10:53:
Davčni obračun in letno poročilo 2015

16.2.2016 12:00:36:
Program za preračun poslovnega izida za leto 2015 (s koeficientom -0,5 %)

Najnovejši članki:

26.4.2016 15:30:07:
Podatki za obračun plač za april 2016

25.4.2016 15:26:59:
Pojasnilo FURS: Pravilnik o priznani obrestni meri (negativni variabilni del) - povezane osebe

25.4.2016 14:32:32:
Pravilnik o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o področjih prostovoljskega dela in vpisniku

25.4.2016 13:57:42:
Koledar poročanja - maj 2016

22.4.2016 13:01:13:
Vlada potrdila besedilo predloga Zakona o trošarinah

Centralni tečaj: 1€ = 239,640 SIT